''


<
Projekt "KOSZ ZDROWIA"

Podstawowym celem projektu jest bieżące uświadamianie młodego pokolenia, jak ważne jest prawidłowe, zdrowe odżywianie, spożywane dobrych, zdrowych i lokalnych owoców i warzyw oraz prowadzenie aktywnego, zdrowego. Wczesne kształtowanie dobrych nawyków daje duże prawdopodobieństwo, że w dorosłym życiu dbałość o zdrowie stanie się normą.

Projekt składa się z 12 etapów. Każdy miesiąc będzie poświęcony jednemu owocu lub warzywu. Działania będą przebiegały w 3 kierunkach: działania w sklepach Auchan i SIMPLY dla grup z wybranych tarnowskich szkół (zwiedzanie sklepu, animacje, degustacje i poznawanie produktów niebieskich "Żyć lepiej"), działania w szkołach i przedszkolach (wykłady, konkursy, degustacje, warsztaty kulinarne i animacje ma przerwach) oraz propagowanie aktywności ruchowej poprzez imprezy otwarte o charakterze ruchowym i relaksacyjnym. W każdym miesiącu będzie wydawana ulotka poświęcona owocu/warzywu miesiąca, a po zakończeniu projektu zostanie wydana broszura podsumowująca. Projekt zakończy się 31 stycznia 2019 roku.

W projekt zaangażowani będą wolontariusze Fundacji EMPATIA, pracownicy Simply Tarnów oraz pracownicy Auchan Tarnów, a także Serwisy wsparcia (Dyrekcja zasobów Ludzkich (Auchan) i Dział Personalny ELEA).

STYCZEŃ - JABŁKO

Od 19 do 25 stycznia w sklepie SIMPLY Tarnów można ogladać wystawę pt. "ZDROWIE MIESZKA W JABŁKU", a także 19 stycznia od godz. 16:00 można było spróbować szarlotki upieczonej przez uczniów naszego technikum żywienia.

GALERIA ZDJĘĆ

Od 26 do 31 stycznia w sklepie AUCHAN Tarnów będzie można ogladać kolejną wystawę pt. "ZDROWIE MIESZKA W JABŁKU", a także w dniu 26 stycznia od godz. 16:00 spróbować szarlotki upieczonej przez uczniów naszego technikum żywienia.

GALERIA ZDJĘĆ


W dniu 30 stycznia wolontariusze EMPATII odwiedzili Przedszkole nr 8, a kolejnego dnia Niepubliczne Niepłatne Przedszkole w Tarnowie z degustacją jabłek na różne sposoby :-) oraz grami i zabawami ruchowymi dla dzieci.

GALERIA ZDJĘĆ


LUTY - MARCHEWKA