Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Warsztaty zawodowe

Warsztaty ogrodnicze


W dniu 12.05.2019 r. w ramach Pikniku Ogrodniczego organizowanego przez ZSEO, odbyły się warsztaty ogrodnicze, przeprowadzone przez panią Iwonę Kapustkę oraz panią Elżbietę Radwańską. Zajęcia cieszyły się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.


Warsztaty wielkanocne

W dniu 2 kwietnia 2019 r., gościliśmy w naszej szkole Uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Skrzyszowie oraz Gimnazjum w Skrzyszowie. Przybyli Oni na organizowane przez naszą szkołę warsztaty wielkanocne, w ramach których tworzyli ozdoby wielkanocne, dekorowali ciasteczka oraz wzięli udział w grze terenowej "Gonimy zajączka". Warsztaty przygotowały i prowadziły: p. I. Kapustka, p. E. Radwańska, p. A. Jarosz-Januś oraz p. A. Dydusiak.


Warsztaty walentynkowe

W dniu 4 lutego 2019 r.,  rozpoczęliśmy cykl ❤️Warsztatów walentynkowych ❤️ organizowanych przez ZSEO, a kierowanych do Uczniów klas 8 Szkół Podstawowych oraz 3 Gimnazjum.

Pierwszego dnia gościliśmy Uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Tarnowie ❤️ W miłej atmosferze, pod okiem p. M. Jałowiec, A. Jarosz-Januś, E. Radwańskiej i A. Wielgus , Uczniowie tworzyli ozdoby walentynkowe, dekorowali ciasteczka wykorzystując do tego m.in. masę cukrową, a także uczyli się podstaw carvingu czyli sztuki rzeźbienia w owocach i warzywach. Nasi Goście mieli również okazję poćwiczyć umiejętność ozdobnego składania serwetek na różne okazje.

Drugiego, trzeciego i szóstego dnia odwiedzili nas Uczniowie z Niepublicznej Niepłatnej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum przy ul. Błotnej w Tarnowie ❤️ Warsztaty prowadziła p. I. Kapustka, p. A. Dydusiak oraz p. J. Kuboń z uczniami z klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

Czwartego dnia gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie ❤️ Uczestnicy warsztatów pod okiem p. J. Kuboń i p. M. Jałowiec uczyli się podstaw sztuki garnirowania. Słowo „garnir” z francuskiego oznacza „dekorować”, „przystroić”, a więc garnirowanie to nic innego jak dekorowanie potraw, deserów oraz naczyń, na których nasze dania, czy desery są podawane.

Piątego dnia warsztatów odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie ❤️ Warsztaty tego dnia prowadziła p. I. Kapustka, p. A. Dydusiak oraz p. B. Michałek. Uczniowie po raz kolejny mieli okazję zmierzyć się z walentynkowymi wyzwaniami.

W Walentynki przypadł ostatni dzień warsztatów, a  ostatnia grupa przyjechała do nas ze Szkoły Podstawowej nr 17 w Tarnowie ❤️Zajęcia prowadziła p. I. Kapustka, p. A. Wielgus oraz p. A. Jarosz.


Z tej edycji warsztatów skorzystało ponad 200 uczniów z tarnowskich szkół podstawowych i gimnazjum. 
 


Warsztaty bożonarodzeniowe

W dniu 19 grudnia 2018 r., gościliśmy w naszej szkole Uczniów z Zespołu Niepublicznych Niepłatnych Szkół w Tarnowie. Przybyli Oni na organizowane przez naszą szkołę warsztaty świąteczne, w ramach których zdobili pierniki, tworzyli kartki świąteczne oraz stroiki bożonarodzeniowe. W radosnej atmosferze pod okiem p. I. Kapustki, p. E. Radwańskiej i p. M. Krzemienia, powstały piękne dekoracje i kartki. W nowym okresie będą organizowane: warsztaty walentynkowe, warsztaty wielkanocne, warsztaty ogrodnicze i warsztaty świętojańskie, na które już dziś zapraszamy :)

do góry