Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Jubileusz 140-lecia ZSEO

Przygotowujemy się  się do obchodów 140-lecia istnienia Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie. Dnia 25 marca 2019 r. odbyło się pierwsze spotkanie dotyczące organizacji przygotowań, na którym zaplanowano utworzenie Stowarzyszenia i Fundacji Przyjaciół Tarnowskiego Ogrodnika im. Władysława Woźnego, wieloletniego dyrektora szkoły. 

Koordynator Jubileuszu:  p. Iwona Kapustka, tel. +48 882 718 881  e-mail: absolwent@zseo.tarnow.pl

Prosimy również o kontakt Absolwentów szkoły, którzy chcieliby się podzielić swoimi sukcesami w życiu zawodowym czy społecznym oraz pamiątkami i zdjęciami związanymi z „Ogrodnikiem”. Czekamy na Państwa wspomnienia i zapraszamy do współpracy!

W dniu 26.04.2019 r. odbyło się kolejne spotkanie dotyczące organizacji przygotowań do obchodów 140-lecia istnienia Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie. Zgodnie z planami utworzenia Stowarzyszenia Przyjaciół Tarnowskiego Ogrodnika im. Władysława Woźnego, przygotowano statut, który w najbliższym czasie zostanie opublikowany. Kolejne spotkanie Absolwentów odbyło się podczas Integracyjnego Pikniku Ogrodniczeego  12 maja 2019 r. podczas którego ustalono również zakres i formę jubileuszowej publikacji, do której w dalszym ciągu zbieramy materiały i zachęcamy do przesyłania zdjęć i wspomnień z „Ogrodnika”.

 

W dniu 16.06.2019 w Zespole Szkół Ekonomiczno - Ogrodniczych miało miejsce spotkanie założycielskie Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Tarnowskiej Szkoły Ogrodniczej ZSEO w Tarnowie. Przyjęto statut stowarzyszenia i powołano jego władze. Zapraszamy serdecznie absolwentów i przyjaciół do wstąpienia do stowarzyszenia.

GALERIA ZDJĘĆ


do góry