Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

ZSEO wygrywa turniej strzelecki!

W ramach obchodów 101  Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie zorganizowano turniej strzelecki z broni pneumatycznej „O Puchar Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie”.
W zawodach uczestniczyła również reprezentacja ZSEO pod opieką Pani Urszuli Kucharzyk w składzie: Sandra Malisz (II TŻ), Roksana Majka (II TOT) oraz Klaudiusz Dobrowolski (III TE). Ocena wyników prowadzona była w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej. Możemy pochwalić się sukcesem gdyż  najlepszym strzelcem zawodów okazała się być Sandra Malisz (II TŻ), która wywalczyła złoty medal a w kategorii drużynowej zajęliśmy pierwsze miejsce na 9 biorących udział zespołów i zdobyliśmy upragniony „Puchar Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie”.

Serdecznie gratulujemy i z pewnością nie zabraknie ZSEO na turnieju w przyszłym roku.

mgr Urszula Kucharzyk

do góry