Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

ZŁOTY I SREBRNY MEDAL DLA ZSEO W TURNIEJU STRZELECKIM!

Dla upamiętnienia 79 Rocznicy Zbrodni Katyńskiej w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie zorganizowany został konkurs o Puchar Dyrektora CKiW OHP.
Uczestnicy wzięli udział w trójboju obronnym  i rywalizowali w konkurencji strzelania z broni pneumatycznej do tarczy, rzucie granatem do celu i w sznurowaniu żołnierskiego buta na czas. W zawodach uczestniczyła również reprezentacja ZSEO w składzie: Roksana Majka (I TOT), Jan Kędzior (II TŻ) oraz Klaudiusz Dobrowolski (II TE). Możemy pochwalić się sukcesem gdyż najlepszym strzelcem  zawodów okazała się być Roksana Majka a na drugim miejscu uplasował się Jan Kedzior. Poza tym  że  najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani medalami, to  wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominkiJ Serdecznie gratulujemy i z pewnością nie zabraknie nas na turnieju w przyszłym roku ;)

mgr Urszula Kucharzyk

do góry