Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Zbiórka darów dla Polaków na Kresach

Uczniowie ZSEO przyłączyli się do zbiórki świątecznych darów dla Polaków mieszkających na Ukrainie. Wielu pozostałych na Kresach naszych Rodaków liczy na naszą pomoc materialną zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Prezenty otrzymane z ojczyzny oraz serdeczne życzenia są niezwykle ważnym momentem łączącym nas - wszystkich Polaków rozdzielonych historią. Uczniowie naszej szkoły przeprowadzili zbiórkę i przekazali organizatorom akcji dary, z których zostaną zrobione świąteczne paczki dla naszych Rodaków. Pragniemy, by tegoroczna zbiórka, była szczególnym wyrazem naszej solidarności i szczerej pamięci dla żyjących tam wielu rodzin czy osób starszych i chorych. 

do góry