Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Zakończenie roku klas maturalnych

26 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów uczestnicząc we mszy św. odprawionej w ich intencji w kaplicy szkolnej. Następnie zebrani w auli wysłuchaliśmy wiele ciepłych słów. Przemawiał Pan Dyrektor, który przypomniał uczniom, że czeka ich dorosłe i samodzielne życie, powodzenia życzyli maturzystom przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców. Nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw i nagród oraz przekazanie Sztandaru Szkoły uczniom klas trzecich. Podczas uroczystości zostały również wręczone nagrody: "Cichego Bohatera" dla uczennicy klasy 1 TE Sary Soprych oraz stypendium Prezesa Rady Ministrów, które otrzymała uczennica klasy 3 TAK Adrianna Przeklasa. W części artystycznej obejrzeliśmy prezentacje multimedialne przygotowane przez klasy IV, przedstawiające ich wspomnienia z ostatnich czterech lat. Na koniec absolwenci zostali poczęstowani tortem przygotowanym specjalnie na tę okazję. Wszystkim czwartoklasistom życzymy powodzenia!
 

do góry