Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

WYNIKI V RUNDY MIĘDZYSZKOLNEJ TARNOWSKIEJ LIGI STRZELECKIEJ

Reprezentacja ZSEO w tym roku szkolnym dołączyła do rywalizacji w ramach międzyszkolnej tarnowskiej ligi strzeleckiej. Uczennice oraz uczniowie należący do nowopowstałej Szkolnej Drużyny Strzeleckiej od października biorą udział w zawodach strzeleckich – comiesięcznej lidze w ramach międzyszkolnego współzawodnictwa sportowego. Ocena wyników prowadzona jest w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej chłopców i dziewcząt. Możemy pochwalić się sukcesem ponieważ po V rundzie zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajmują dobre IV miejsce na dziewięć uczestniczących drużyn z tarnowskich szkół. Ponadto nasz faworyt Klaudiusz Dobrowolski z klasy II TE plasuje się na V pozycji w kategorii pistoletu pneumatycznego i nie składa jeszcze broni. Przed naszą reprezentacją pozostały jeszcze trzy rundy do końcowej klasyfikacji dlatego można jeszcze liczyć na podium, ale ostateczne wyniki będą wiadome w maju?
mgr Urszula Kucharzyk

do góry