Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Wycieczka do Wrocławia i na targi ITB w Berlinie

WYCIECZKA ZAWODOWO-TURYSTYCZNA: 
- WROCŁAW "SZLAK DOLNOŚLĄSKICH KRASNALI" 
- MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE ITB BERLIN 2019 (NIEMCY)

W dniach 8 - 10 marca 2019 r. odbyła się wycieczka zawodowo-turystyczna do Wrocławia i Berlina (Niemcy). Celem wycieczki było m.in. poznanie walorów turystyczno-kulturowych stolicy Dolnego Śląska  - Wrocławia oraz udział w największych Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB Berlin. Głównym celem pobytu na targach było zapoznanie uczniów z prezentacją niemal wszystkich krajów świata, ofertami podróży, walorami przyrodniczo-kulturowymi i językiem różnych narodowości.

W targach wzięły udział: międzynarodowe związki turystyczne, krajowe i regionalne organizacje turystyczne, biura podróży, organizatorzy podróży biznesowych, rejsów, turystyki przygodowej, ekologicznej, kulturalnej, firmy przewozowe, hotelarskie, ubezpieczeniowe, wydawnictwa, hotele z ofertą spa, firmy zajmujące się informacją turystyczną, technologiami i oprogramowaniem dla obsługi ruchu turystycznego i wiele innych. 

W imprezie turystycznej uczestniczyła grupa uczniów z klas I TH, I TOT, I TŻ, III TE i III TOT pod opieką pilota wycieczki oraz nauczycieli mgr Agnieszki Drelicharz i mgr Krzysztofa Malinowskiego. Młodzież naszej szkoły podczas tegorocznego udziału w targach turystycznych nabyła nowe doświadczenie, poszerzając tym samym swoją wiedzę o nowe praktyczne zagadnienia z zakresu branży turystyczno-hotelarskiej. 

mgr Krzysztof Malinowski

do góry