Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Wrzesień pełen wrażeń

Nie ma chyba osoby, która chociaż trochę nie lubi jesieni. To czas, gdy przyroda nabiera niesamowitych kolorów, a pogoda, szczególnie biorąc pod uwagę coraz częstsze upały w lecie, zachęca do aktywności fizycznej. Wrzesień to doskonały moment na zorganizowanie wycieczki szkolnej.

23-24 września - Dwudniowa wycieczka kl. 3 TE do Szczawnicy

23 września - wycieczka rowerowa

W dniu 23 września uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, wybrali się na wycieczkę szlakami rowerowymi wokół Tarnowa. W czasie rajdu uczestnicy odwiedzili między innymi Muzeum Wincentego Witosa i jego dom rodzinny. Odwiedzili rezerwat przyrody "Lasy Radłowskie" oraz przeszli ścieżkę przyrodniczą. Mimo długiej trasy (50km) oraz rześkiej pogody, wszystkim uczestnikom dopisywało dobre samopoczucie.

24 września - wycieczka kl. 1 TK5 po Tarnowie

27 września - wycieczka kl. 1 TH po Tarnowie

Dnia 27 września uczniowie klasy 1 TH uczestniczyli w wycieczce po Tarnowie pod przewodnictwem wychowawcy Tomasza Malca. Przyszli hotelarze zwiedzili między innymi: Starówkę, Grabówkę, pomniki zasłużonych tarnowian, starą łaźnię i cmentarz żydowski. Po intensywnym zwiedzaniu nadszedł czas na ognisko w Parku Piaskówka. 

Wycieczka kl. 1 TAK po Tarnowie

Dnia pierwszego października klasa 1 TAK uczestniczyła w wycieczce po Tarnowie. Śladami historii naszego miasta oprowadzała nas wspaniała przewodniczka pani Dorota. Oprócz faktów, nazwisk i dat zasypywała nas wspaniałymi ciekawostkami na temat miasta i osób z nim związanych. Po zwiedzaniu udaliśmy się na odpoczynek:) pieczone kiełbaski, mega szachy, dużo uśmiechu i wspaniała słoneczna pogoda...

do góry