Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Wielki (i ponowny) sukces Kamila Stacha w konkursie literackim!

Miło nam poinformować, że Kamil Stach, tegoroczny maturzysta (do niedawna uczeń klasy 4 TE), zajął III miejsce w V edycji konkursu ogólnopolskiego z „Mitologii skandynawskiej” skierowanego do uczniów szkoły ponadgimnazjalnej, zorganizowanego przez OLIMP SCHOOL. Jest to duży sukces, gdyż w tegorocznej edycji wzięło udział 157 uczestników! Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Katarzyna Banasiewicz z kl. 3 TAK oraz Mateusz Michalczewski z kl. 4 TE, którzy również zajęli wysoką pozycję, gdyż zdobyli kolejno 7 i 8 miejsce! 
Przypominamy, iż nasz laureat niedawno zajął II miejsce w międzyszkolnym konkursie czytelniczym dotyczącym literatury fantasy. 
Koordynatorem konkursu była nauczycielka języka polskiego pani dr Izabela Nowak. 
 

do góry