Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

V Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora ZSEO im. Jerzego Sokoły


IV TURNIEJ KOSZYKÓWKI im. JERZEGO SOKOŁY  O PUCHAR DYREKTORA ZSEO

 

W dniu 24 maja 2018 roku Zespół Szkół Ekonomiczno - Ogrodniczych w Tarnowie zorganizował IV Turniej Koszykówki im. Jerzego Sokoły o Puchar Dyrektora ZSEO, który odbył się w hali sportowej Pałacu Młodzieży w Tarnowie. W turnieju udział wzięło 8 szkół: SP Nr 8, SP Nr 24, Gimnazjum Nr 10 i 11 w Tarnowie, Zespół Niepłatnych Niepublicznych Szkół w Tarnowie oraz Gimnazja w Koszycach Wielkich, Tarnowcu i Zawadzie. Turniej uświetniła obecność dyrektora delgatury Kuratorium Oświaty w Tarnowie Pana Artura Puciłowskiego oraz dyrektora ZSEO Pana Roberta Kozioła. Tegoroczny turniej stał na wysokim poziomie sportowym oraz organizacyjnym, a nagrody ufundowała Rada Osiedla Gumniska - Zabłocie. Po zaciętej walce zwycięzcami turnieju zostali uczniowie Gimnazjum Nr 10 w Tarnowie, drugie miejsce zajęli uczniowie Gimnazjum w Tarnowcu, a trzecie Gimnazjum Nr 11 Tarnowie. Bezpośrednimi organizatorami zawodów byli: Pani Iwona Bryg oraz Maciej Pokorny.

do góry