Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Światowy Dzień Rzucania Palenia

W dniu 5 grudnia 2018 r., w naszej szkole obchodzony był Światowy Dzień Rzucania Palenia. Program profilaktyczny był skierowany do uczniów klas pierwszych. Spotkanie miało charakter warsztatowy. Uczniowie zgromadzeni na auli, obejrzeli prezentację na temat szkodliwości palenia oraz  uczestniczyli w konkursie. Zwycięzcą konkursu, została klasa 1 TE. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wysokiego poziomu wiedzy. W przedsięwzięcie zaangażowani również byli uczniowie klasy II TE: Jadwiga Kowal, Dominika Pudło i Mateusz Siedlik.
Organizatorzy Panie: Ewa Matejska, Grażyna Sabat i Dorota Kruczek.
 

do góry