Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Światowy Dzień Bez Papierosa - Promujemy niepalenie - Konkurs

 

31 maja 2020 r. obchodzony jest Światowy Dzień Bez Papierosa. Został ustanowiony 33 lata temu przez WHO ze względu na rosnącą liczbę osób uzależnionych i pacjentów ze schorzeniami wywoływanymi przez palenie papierosów. Święto jest okazją do zwrócenia uwagi na powszechność nałogu palenia papierosów i jego negatywne skutki zdrowotne. Zapraszamy uczniów klas drugich i trzecich do sprawdzenia swojej wiedzy na ten temat w quizie on-line. Klasy, których uczniowie uzyskają najlepsze wyniki zostaną nagrodzone dodatkowymi punktami w szkolnej rywalizacji prowadzonej przez Samorząd Uczniowski. 

Link do konkursu zostanie udostępniony 22 maja w godzinach 15.00 – 18.00 na profilu Facebook naszej szkoły.

 

do góry