Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Światowy Dzień Bez Papierosa

W szkolnych obchodach Światowego Dnia Bez Papierosa, zorganizowanych przez pedagoga szkolnego p. Ewę Matejską i nauczycielkę p. Dorotę Kruczek, brały udział klasy pierwsze. Uczniowie po prelekcji  p. Katarzyny Bratek przedstawicielki Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej uczestniczyli w programie profilaktycznym „Nie spal się na starcie”. W szkolnym konkursie na ulotkę promującą niepalenie I miejsce zdobyła Izabela Klimek kl. I TE, II miejsce Emilia Witek kl. I TOT, wyróżnieni zostali: Tomasz Ratuszyński kl. I TŻ, Kinga Chrzanowska i Karolina Giebał kl. I TH. Uczniowie skorzystali także z możliwości zbadania poziomu dwutlenku węgla w wydychanym przez siebie powietrzu. Na koniec uczestnicy spotkania otrzymali ulotki edukacyjne od p. Teresy Handzel pielęgniarki szkolnej. 
 

do góry