Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Drugiego września przywitaliśmy nowy rok szkolny. Przez najbliższe dziesięć miesięcy w Zespole Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych uczyć będzie się ponad siedmiuset pięćdziesięciu uczniów podzielonych na dwadzieścia dwa oddziały. Co istotne, pomimo dużego naboru do klas pierwszych, w placówce udało się utrzymać jednozmianowy tryb pracy.

Uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 zainaugurowane zostały mszą świętą. Po niej przed gmachem szkoły odbyła się część oficjalna, w trakcie której Dyrektor ZSEO w krótkiej przemowie powitał grono pedagogiczne oraz uczniów, życząc wszystkim powodzenia w pracy oraz nauce. Przekazana została również informacja o nominacji na stanowisko Wicedyrektora pani Jolanty Chmury oraz pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę panią Paulinę Snopkowską.

Jak co roku, ogłoszono wyniki rywalizacji międzyklasowej.

Miejsce pierwsze zajęła klasa II TE z wychowawcą panem Jackiem Bednarzem, miejsce drugie zdobyła klasa III TET z wychowawczynią panią Renatą Kossowską, a na miejscu trzecim uplasowała się klasa I TE z wychowawczynią panią Justyną Bogusz. Tego dnia również nagrodzono uczennicę klasy I TTŻ – Weronikę Kufel za wygraną w konkursie fotograficznym „Letni Deser”.

Po części oficjalnej odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami poszczególnych klas.

do góry