Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Ogród włoski w Parku Sanguszków i boisko "Terlikówka"

BUDŻET OBYWATELSKI 2020

Projekt #16 Ogród włoski w Parku Sanguszków

Projekt ogrodu włoskiego powstał przy okazji projektowania fontanny, która jest zwycięskim projektem w BO 2018 i w tym roku po rocznym opóźnieniu wreszcie się jej doczekamy. Czas na kontynuację wielkiego projektu "Nowy Blask". To my mieszkańcy musimy wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć park, o którym wszyscy tak bardzo marzymy!

Wizualizacja ogrodu włoskiego nawiązuje do najlepszych lat parku za czasów panowania Sanguszków w Gumniskach. Park dzięki temu ma szansę stać się prawdziwą wizytówką miasta oraz modnym miejscem w social mediach, które przyciągnie wielu fotografów z Polski i Europy. To także znakomite miejsce codziennych spotkań mieszkańców.

Projekt #22 Boisko do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią  "Terlikówka"

do góry