Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Nowy sprzęt komputerowy

Nic tak nie denerwuje jak wolny lub zawieszający się komputer. Dobitnie potwierdzają to doświadczenia ostatnich tygodni. W naszej szkole dbamy o wysoki komfort pracy, dlatego na przestrzeni dwóch lat systematycznie wymienialiśmy i unowocześnialiśmy zaplecze sprzętowe szkolnych pracowni.
Podczas trwającej aktualnie nieobecności uczniów zakończyliśmy kolejny etap modernizacji. Jedna z pracowni komputerowych (już trzecia w ostatnim czasie!) oraz czytelnia zyskały nowy sprzęt. Wierzymy, że ruch ten przyniesie same korzyści i pozytywnie wpłynie na edukację naszych uczniów.
To kolejny krok do całkowitego unowocześnienia szkoły. Przypominamy, że na chwilę obecną ZSEO dysponuje komputerami stacjonarnymi w każdej sali lekcyjnej, a 80% z nich wyposażona jest w rzutnik multimedialny.
 

tekst: M. Kołodziej

do góry