Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Nasz Gość

Spotkanie z autorem książki „Potworność i krytyka. Studia o cyklu wiedźmińskim Andrzeja Sapkowskiego”.

Z powodu koronawirusa spotkanie, jakie pierwotnie miało odbyć się w Auli, było transmitowane na żywo 11 maja na szkolnym Facebooku.

*****
Piotr Żołądź – absolwent studiów filologicznych (z zakresu języka polskiego i języka angielskiego), literaturoznawca, doktorant w Katedrze Teorii Literatury Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, współpracownik Ośrodka Dokumentacji i Badania Twórczości Josepha Conrada, a także gitarzysta i basista. Zajmuje się badaniem twórczości Christophera Marlowe’a oraz analizą związków popkultury z ideologiami. Autor książki „Potworność i krytyka. Studia o cyklu wiedźmińskim Andrzeja Sapkowskiego”.

Zapraszamy do obejrzenia spotkania >>> TUTAJ <<<

do góry