Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Międzyszkolna Akcja - „Wszystkie Dzieci są Kochane”

W dniu 6 grudnia 2018 r., uczniowie ZSEO po raz kolejny wzięli  udział w Międzyszkolnej Akcji „Wszystkie Dzieci są Kochane” zorganizowanej przez Towarzystwo Powszedniej Pomocy „SERCE" w Tarnowie, Samorząd Uczniowski III Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkolnego Centrum Wolontariatu przy I LO „Cor Cordis”. Uczniowie naszej szkoły z klas I – IV pod opieką Pani Anny Hołdy oraz Pani Anny Dydusiak przygotowali 35 paczek świątecznych. 
Celem  wspólnego przedsięwzięcia było zaproszenie do Hali Sportowo-Widowiskowej TOSiR w Tarnowie ok. 500 dzieci z rodzin ubogich na spotkanie ze Św.  Mikołajem oraz obdarowanie ich prezentami. 
 

do góry