Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Konkurs „Zapiski z czasów izolacji”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Gminę Miasta Tarnowa – Urząd Miasta Tarnowa, którego celem jest wyłonienie najlepszych szkolnych e-gazetek tarnowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych tworzonych przez uczniów w okresie izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Jeżeli chcesz rozwijać zdolności literacko-dziennikarskie oraz umiejętności samodzielnego myślenia i prezentowania własnych opinii, zgłoś chęć udziału w konkursie na adres e-mail Samorządu Uczniowskiego suzseo2020@gmail.com. Szczegóły i regulamin konkursu w załączniku. Zapraszamy!

do góry