Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Konkurs "Wiem co jem"

Dnia 05.06.2019 r. w naszej szkole odbyła się już VI edycja konkursu pt. ,,Wiem co jem" - prozdrowotna wartość owoców i warzyw. W konkursie wzięły udział cztery klasy pierwsze. Organizatorami jego były nauczycielki ZSEO - pani Anna Hołda i pani Dorota Kruczek. Konkurs składał się z trzech etapów. Pierwszy etap obejmował pisanie testu, drugi miał na celu rozpoznawanie owoców i warzyw po kształcie, natomiast w trzecim etapie uczniowie mieli za zadanie rozpoznać owoce i warzywa po smaku. Wyniki konkursu były następujące:

Klasa I TŻ - 1 miejsce

Klasa I TH - 2 miejsce

Klasa I TOT - 3 miejsce

Klasa 1 TE - 4 miejsce (wyróżnienie)

Uczniowie byli zadowoleni z uczestnictwa i z otrzymanych nagród.

do góry