Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Konkurs fotograficzny „Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny"

Wszystkich uczniów ZSEO zachęcamy do wzięcia udziału w piątej edycji konkursu fotograficznego „Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny” organizowanego przez Fundację Szkół Sióstr Nazaretenek w Waszawie pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Celem konkursu jest promowanie piękna naszego kraju, odkrywanie jego niezwykłych zakątków, a także rozwijanie inwencji twórczej młodzieży w dziedzinie fotografii. Tematem prac konkursowych powinny być niezwykłe krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca naszej ojczyzny, czyli coś, czego nie brakuje w Tarnowie, a także w okolicach siedziby naszej szkoły.

Prace należy przesłać drogą elektroniczną na adres:
konkurs.fotograficznynzno@gmail.com do 30 września 2020 r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi miesiąc później.

Więcej informacji na stronie www.nazaretankifundacja.pl oraz www.facebook.com/fundacja.nazaretanki.

 

do góry