Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Konkurs "Czy mnie jeszcze pamiętasz?"

25 czerwca odbył się wielki quiz o budynku naszej szkoły „Czy mnie jeszcze pamiętasz? Pałac Sanguszków”.

Wśród uczniów najlepsi okazali się:

1. Dominik Wolsza 93%
2. Konrad Armatys 63%
3. Anna Zaczkiewicz 56%
4. Wiktoria Zalas 55%
5. Mateusz Stachura 53%
6. Klaudia Serek 49%
7. Patrycja Gajdur 46%.

Wśród pracowników najlepszy wynik uzyskała pani Katarzyna Stasiowska 47%. 

Żaden z uczestników nie uzyskał stu procent poprawnych odpowiedzi, zatem nagroda główna zostaje na kolejną edycję. Uczeń, który uzyskał najlepszy wynik, otrzyma pamiątkową książkę. Nauczyciel, który uzyskał najlepszy wynik, dostanie albo premię, albo uścisk dłoni pana dyrektora, albo zostanie obdarzony uśmiechem pani wicedyrektor (negocjacje w toku).

To nie był łatwy konkurs. Ci, którzy przebrnęli przez wszystkie 89 pytań, zasługują na wakacje (negocjacje w toku). Cieszymy się, ze wśród uczestników byli również tegoroczni absolwenci. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów.

do góry