Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Kamil Stach laureatem konkursu literackiego

Miło nam poinformować, że Kamil Stach uczeń klasy 4 TE, zajął II miejsce w międzyszkolnym konkursie dotyczącym literatury fantasy pt. „Następna stacja ZSME 2019”, zorganizowanym przez Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie. Tegoroczna edycja sprawdzała znajomość powieści „Metro 2033” Dmitrija Głuchowskiego, a celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa wśród młodzieży w środowisku lokalnym. Oprócz Kamila naszą szkołę reprezentowało troje uczestników: Katarzyna Banasiewicz z kl. 3 TAK, Kamil Rzońca z kl. 4 TAK i Mateusz Michalczewski z kl. 4 TE. Opiekunem reprezentacji ZSEO była nauczycielka języka polskiego pani dr Izabela Nowak. Kamilowi serdecznie gratulujemy sukcesu!

do góry