Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

II miejsce ZSEO w XXI Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt

5 kwietnia 2019 r. reprezentacja koszykarek brała udział w XXI Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora IV LO. W rozegranych trzech meczach nasze uczennice odniosły dwie wygrane i poniosły jedną porażkę co im dało II miejsce. Skład drużyny: Karolina Łyszczarz, Gabriela Boguszewska, Klaudia Grońska, Sandra Soprych, Paulina Filipowicz, Kamila Kozioł, Sylwia Gurgul, Amanda Kołodziej, Natalia Serafińska, Monika Franczyk.
Oprócz Naszej szkoły w zawodach udział brały drużyny VII LO, Gym Humenne ( SŁowacja) oraz gospodynie IV LO.
kolejność końcowa: 1. IV LO 2. ZSEO 3. Gym Humenne, 4. VII LO
Gratulujemy! Jesteśmy dumni z naszych dziewczyn ;)

mgr Łukasz Stawarz
 

do góry