Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Uczniowie z ZNNS na ul. Błotnej na warsztatach świątecznych w ZSEO

W dniu 19 grudnia 2018 r., gościliśmy w naszej szkole Uczniów z Zespołu Niepublicznych Niepłatnych Szkół w Tarnowie. Przybyli Oni na organizowane przez naszą szkołę warsztaty świąteczne, w ramach których zdobili pierniki, tworzyli kartki świąteczne oraz stroiki bożonarodzeniowe. W radosnej atmosferze pod okiem p. I. Kapustki, p. E. Radwańskiej i p. M. Krzemienia, powstały piękne dekoracje i kartki. W nowym okresie będą organizowane: warsztaty walentynkowe, warsztaty wielkanocne, warsztaty ogrodnicze i warsztaty świętojańskie, na które już dziś zapraszamy :)
 

do góry