Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Dzień Kobiet w ZSEO

„Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów” 
Te słowa Pierre de Brantome  stały się mottem Dnia Kobiet obchodzonego w ZSEO.     Atmosfera tego dnia była super dzięki uczniom i uczennicom z klasy I TOT, którzy przygotowali kilka niespodzianek dla przedstawicielek płci pięknej :) Męska delegacja klasy najpierw złożyła serdeczne życzenia wychowawczyniom Pani Urszuli Kucharzyk i Elżbiecie Rejkowskiej - Nicpoń wręczając także piękne bukiety kwiatów. Potem uczniowie składali życzenia nauczycielkom oraz wszystkim paniom pracującym w naszej szkole: szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń…, obdarowując czekoladami i ręcznie robionymi bukiecikami. Te i wiele innych ciepłych słów usłyszały wszystkie panie i dziewczęta w ZSEO. Dodatkowo oprócz życzeń koleżanki z innych klas zostały poczęstowane przez chłopców słodką niespodzianką w postaci lizaków, a dziewczyny z klasy wzięły udział w losowaniu 3 biletów do kina na komedie romantyczną pt. „Całe Szczęście”. Te miłe gesty ze strony panów wywołały wiele radości i uśmiechów na twarzach wszystkich kobiet, dlatego mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych pań ;)
Wychowawca Urszula Kucharzyk

do góry