Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego

Projekt TAR 6  „Wirtualny biznes – realne kompetencje!” 

Projekt ten zakłada zakup dla naszej szkoły trzech symulacji z branży eventowej, turystycznej i marketingowej.
W wirtualnej rzeczywistości uczniowie jako gracze wcielą się w rolę przedsiębiorców prowadzących agencję eventową, agencję interaktywną i biuro podróży.
Gracze korzystający z symulacji agencja eventowa staną się jej wirtualnym współwłaścicielem. Organizować będą konferencje, bankiety, spotkania biznesowe, obsługę artystyczną, techniczną, logistyczną imprez. 
Współwłaściciele wirtualnej agencji interaktywnej oferować będą szerokie spektrum usług projektowych i programistycznych. Tworzyć responsywne strony i sklepy internetowe, aplikacje webowe i mobilne oraz zajmować się będą marketingiem internetowym.
Z kolei uczniowie korzystający z symulacji biuro podróży w praktyczny sposób poznają tajniki prowadzenia biura podróży. 
Uczniowie korzystający z symulacji biznesowych dzięki doskonale odwzorowanym warunkom rynkowym podejmować będą szereg decyzji, z którymi na co dzień zmagają się właściciele agencji i biur podróży w realnym życiu. Natomiast możliwość wirtualnego konkurowania z agencjami/biurami podróży prowadzonymi przez kolegów z klasy będzie dodatkowym elementem motywującym do uczestnictwa w symulacjach. 
 

do góry