Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Boże Narodzenie w ZSEO

W dniu 21 grudnia 2018 roku klasa 3 Technikum Ogrodnictwa oraz Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki wprowadziła nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie przygotowali jasełka pod kierownictwem polonistki pani Justyny Bogusz oraz wychowawczyni pani Zdzisławy Padło. Przypomnieli piękne polskie tradycje bożonarodzeniowe i wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy. Po występie Pan Dyrektor Robert Kozioł życzył wszystkim wesołych świąt, pomyślności w Nowym Roku, spełnienia marzeń oraz realizacji planów. Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia całej społeczności szkolnej wręczając piękny stroik na ręce Dyrektora. Ogłosili zwycięzcę plebiscytu na Cichego Bohatera ZSEO, którym została uczennica klasy 1 Technikum Ekonomicznego Sara Soprych. 
Został również rozstrzygnięty Konkurs na Najładniejszy Stroik Bożonarodzeniowy:
1 miejsce – klasa 1 TOT
2 miejsce – klasa 3 TO
3 miejsce – klasa 2 TŻ oraz 3 TO
 

do góry