Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Badanie kleszczy w kierunku boreliozy

Lato w pełni, a to sprawia, że wielu z nas stara się wyjechać z miasta, choćby na krótki wypoczynek. Jednak musimy pamiętać, że latem czeka na nas niebezpieczeństwo. Są nimi małe kleszcze. Około 30% kleszczy w Polsce jest nosicielami boreliozy, kleszczowego zapalenia mózgu i innych ciężkich chorób. Jeśli komuś przytrafił się niechciany "gość" warto go zbadać w laboratorium. Badanie kleszcza może dać Ci poczucie bezpieczeństwa i pozwoli uniknąć długotrwałej antybiotykoterapii. Nasz nowy Partner, Laboratorium Badań Środków Spożywczych przy ul. Braci Saków 1 w Tarnowie ma w swojej ofercie taką usługę. Szczegóły w załączeniu.

do góry