Kontrast
A+ A+ A+
Facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych

im. Tadeusza Kościuszki

w Tarnowie ul. Sanguszków 28
Technikum nr 9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 7
Godło Polska

Akademia z okazji 100- lecia odzyskania Niepodległości

9 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Spotkanie w auli rozpoczął Wicedyrektor Robert Kozioł, następnie nauczyciel historii pan Tomasz Malec wygłosił okolicznościowy wykład pod tytułem "Drogi do wolności".

O godzinie 11:11 w ramach ogólnopolskiej akcji "Rekord dla Niepodległej" zaśpiewaliśmy wspólnie 4-zwrotkowy hymn narodowy.

Na zakończenie obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez klasę 2 TŻ pod kierunkiem polonistki pani Agnieszki Klugiewicz i wychowawczyni pani Agnieszki Radzik, który zachwycił wszystkich zebranych na auli.

do góry