IX Forum Europejskie Szkół Ziemi Tarnowskiej dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pod hasłem "Unia Europejska w aspekcie swojego poszerzenia i relacji z krajami ościennymi"


Laureaci IX FORUM EUROPEJSKIEGO SZKÓŁ ZIEMI TARNOWSKIEJ dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

W dniu 28 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie odbyło się kolejne, IX FORUM EUROPEJSKIE SZKÓŁ ZIEMI TARNOWSKIEJ.
W konkursie wzięło udział 46 uczniów z 21 szkół tarnowskich i regionu tarnowskiego.

Oprócz nagród rzeczowych ufundowanych przez:
Prezydenta Miasta Tarnowa
Starostę Tarnowskiego
WIA-LAN Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego w Tarnowie
PGNiG Oddział w Tarnowie
Grupa Azoty w Tarnowie
Tarnowskie Wodociagi

uczestnicy wywalczyli nagrodę główną - wycieczkę do Brukseli - ufundowaną przez Biuro Poselskie Czesława Siekierskiego.
Na wycieczkę wyjadą uczniowie, którzy zajęli I miejsce w kategoriach: najlepszy Uczeń Gimnazjum, najlepszy Uczeń Liceum, najlepszy Uczeń Technikum. Są to:
Filip Olszówka - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Tarnowie
Mateusz Banaś - I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie
Nils Drabik - Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie

Kategoria: najlepszy Uczeń Gimnazjum
I miejsce - Filip Olszówka - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Tarnowie
II miejsce - Natalia Witkowska - Gimnazjum Nr 10 w Tarnowie
III miejsce - Jerzy Małek - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Tarnowie
Wyróżnienia:
Dawid Migacz - Publiczne Gimnazjum w Ciężkowicach
Konrad Bogusz - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wierzchosławicach

Kategoria: najlepszy Uczeń Liceum
I miejsce - Mateusz Banaś - I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie
II miejsce - Patryk Guratowski - III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie
III miejsce - Mateusz Krawczyk - Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie
Wyróżnienia:
Joanna Kwiek - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie
Szczepan Kabała - III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie

Kategoria: najlepszy Uczeń Technikum
I miejsce - Nils Drabik - Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie
II miejsce - Kamil Stasik - Zespół Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie
III miejsce - Wojciech Malec - Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie
Wyróżnienia:
Aleksandra Sikora - Zespół Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie
Łukasz Drużkowski - Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie

Najlepszy uczeń Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie
I miejsce - Nils Drabik
II miejsce - Justyna Pękala
III miejsce - Estera Szot

Wyróżnienia:
Karolina Ruszał
Aleksandra Adamus


Najlepszy uczeń Powiatu Tarnowskiego
I miejsce - Mateusz Krawczyk - Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie
II miejsce - Joanna Kwiek - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie
III miejsce - Daniel Tabiś - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie
Wyróżnienia:
Agata Wabno - Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie
Weronika Gąsiorek - Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Biadolinach Radłowskich
Emilia Wojciechowska - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wierzchosławicach

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na kolejne Jubileuszowe X FORUM EUROPEJSKIE w przyszłym roku!!!

Organizatorzy dziękują fundatorom za patronat i nagrody.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i pracownikom, którzy zaangażowali się w pracę przy organizacji IX Forum Europejskim Szkół Ziemi Tarnowskiej oraz klasom III TEH, III TŻ i I THT za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu konkursu.
mgr Katarzyna Bogusz

                   
GALERIA ZDJĘĆ

REGULAMIN FORUM